Szybkie rozmycie tła Pandy-sm
Szybki hosting Panda Stron WWW Providers logo
Fast Panda
Szybki, niedrogi i niezawodny plan hostingowy
4.5

( 1 )

Czemu Findstack jest wolny?
Findstack jest bezpłatny dla użytkowników, ponieważ dostawcy płacą nam za każdy uzyskany ruch w witrynie i możliwości sprzedaży. Findstack katalogi zawierają listę wszystkich sprzedawców — nie tylko tych, którzy płacą nam, dzięki czemu możesz podjąć jak najbardziej świadomą decyzję o zakupie.
Ujawnienie informacji reklamowych: Findstack oferuje obiektywne, niezależne od redakcji porównania, które pomogą Ci znaleźć najlepsze oprogramowanie. Niektóre linki na tej stronie to linki partnerskie — możemy otrzymać prowizję, gdy odwiedzisz dostawcę za pośrednictwem naszych linków, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Relacje partnerskie nigdy nie wpływają na nasze oceny, rankingi ani recenzje. Polityka ujawniania informacji | Metodologia

Fast Panda Recenzje — Cennik, funkcje i szczere spojrzenie

Fast Panda Przegląd
Co to jest Szybka Panda?

Fast Panda to brytyjski dostawca usług hostingowych, którego misją jest zapewnienie sukcesu każdemu, kto korzysta z Internetu. Działając w Europie i Azji, zapewniamy całodobowy dostęp do solidnej i bezpiecznej strony internetowej,
hosting i platforma zarządzania nazwami domen.

Firma Szybka Panda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Rok założenia 2015
Wielkość spółki Pracownicy 11-50
Centrala San Francisco, CA, USA
Media społecznościowe
Fast Panda Kategorie na Findstack
Crevio Logo platform e-commerce
Crevio
Sponsorowane
5.0
(1)
Dostępny bezpłatny plan
Crevio to platforma oparta na sztucznej inteligencji, która zarządza Twoim biznesem, gdy śpisz. Opisz, co chcesz zobaczyć... Dowiedz się więcej o: Crevio
Zadawaj pytania na temat Fast Panda
Do czego najlepsza jest Szybka Panda?
Jak wypada Fast Panda w porównaniu do Bluehost?
Jakie są zalety i wady Fast Panda?
Fast Panda Szczegóły Produktu
Segment
Mały biznes
Rozlokowanie Chmura / SaaS / oparta na sieci
Szkolenia Dokumenty
Języki Angielski
Fast Panda Udogodnienia
Instalacje jednym kliknięciem / instalator aplikacji
Automatyczne blokowanie ceny po okresie promocyjnym
Tworzenie kopii zapasowych i przywracania
Opcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania
Przydział przepustowości
Limity przepustowości/ruchu
Opcje buforowania
Integracja CDN
CDN / wzmacniacze wydajności
Wybór systemu operacyjnego (Linux, Windows)
Integracja z CMS
Panel sterowania / GUI do zarządzania
Fast Panda Media
Szybka Panda 0
Szybka Panda 1
Szybkie zrzuty ekranu Pandy
Szybki zrzut ekranu Pandy 1
Szybki zrzut ekranu Pandy 2
Zastrzeżenie
Nasze badania pochodzą z różnych wiarygodnych źródeł i mają na celu zapewnienie ogólnych porad. Nie gwarantujemy, że nasze sugestie będą najlepsze w każdym przypadku użycia, więc Wadyider odpowiada na Twoje unikalne potrzeby przy wyborze produktów i usług. Zachęcamy do dzielenia się swoimi informacja zwrotna.
Ostatnia aktualizacja: Wrzesień 05, 2026
Szybki hosting Panda Stron WWW Providers logo
1 Fast Panda Review
4.5 na 5
Mała firma (50 lub mniej pracowników)
Czerwiec 27, 2023
 Źródło
Ogólna ocena:
4.5
AN
Antonio N.
Pracownik
Udziały
„Recenzja hostingu Panda”
Co najbardziej podoba Ci się w Fast Panda?

Hosting Panda bardzo ułatwia wszystko od pierwszej interakcji, aż do samego końca. Jest bardzo łatwy w obsłudze i jeszcze łatwiej się z nim oswoić. Nie ma innego wyboru.

Co Ci się nie podoba w Fast Panda?

Jedyną wadą tej funkcji jest dla mnie możliwość połączenia się z najszybszym połączeniem jednym przyciskiem. To byłoby bardzo pomocne.

Jakie problemy rozwiązuje Fast Panda i jakie korzyści przynosi Ci to?

Pomaga nam uporać się z problemami z hostingiem. Sprawia, że ​​treści są czytelne i wiarygodne, bez konieczności przekopywania się przez informacje. Jest też bardzo łatwy w obsłudze i zrozumieniu.